KAHRAMANMARAŞ İL MEM ARGE

KİTAP OKU KİTAP KAZAN AĞUSTOS

Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi döneminde vaktimizin çoğunu evlerimizde geçiriyoruz. Bu zorunlu süreci avantaja çevirmeye ne dersiniz?
KİTAP OKU KİTAP KAZAN AĞUSTOS

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Onikişubat Belediyesi'nin katkılarıyla kitap okuyarak kitap kazanabileceğiniz "Kitap Oku Kitap Kazan" etkinliği Ocak ayı itibariyle başladı. Her ay belirlenen kitabı okuyarak Kahramanmaraş İl Mili Eğitim Müdürlüğü'nün resmi sosyal medya hesaplarından (@kmarasilmem) duyurulacak üç soruya doğru cevap verecek herkes hediye olarak kitap kazanacak. Cevaplar @kmarasilmem adreslerinde paylaşılan anket formuna işlenecektir.

          Bu etkinliğe katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ar-Ge Biriminin resmi hesapları ve sosyal medya adreslerinde her ay başında yayınlanacak olan kitabı okumak.
  • Kahramanmaraş İl Mili Eğitim Müdürlüğü'nün resmi sosyal medya hesaplarındaki (@kmarasilmem) soruların sorulduğu anketi doldurmak
  • Kitaplar okuyucular tarafından tedarik edilecektir.
  • Sorulan 3 soruya doğru cevap veren okurlara sürpriz bir kitap hediye edilecektir.
  • Bütün sorulara doğru cevap veren kişilere, verdikleri e-mail adreslerine gönderilecek mail aracılığıyla kitap teslimi için gerekli bilgiler verilecektir. Bu nedenle aktif olarak kullandığınız mail adresinizi yazmanız rica olunur.

 

    Soruların bulunduğu forma ulaşmak için tıklayınız...

 

 

   Ağustos Ayı Kitabı

 

  Necip Fazıl Kısakürek / Aynadaki Yalan

 

02-08-202102-08-2021

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 90/91/92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.