KAHRAMANMARAŞ İL MEM ARGE

Ünlü Sunucu Bekir Develi ile “BİR TÜRKÜ BİN HİKAYE” İsimli Gösteri

    TRT ekranlarında yaptığı programlarla tanınan Ünlü Sunucu Bekir DEVELİ, Kahramanmaraş´ta ´´Bir Türkü Bin Hikâye´´ programıyla izleyenleri adeta hayran bıraktı.
Ünlü Sunucu Bekir Develi ile “BİR TÜRKÜ BİN HİKAYE” İsimli Gösteri

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi´nde gerçekleştirilen ´´Bir Türkü Bin Hikâye´´ isimli programa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver ÇETİNKAYA, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ayşe TAŞKIRAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet AKKÜNCÜ, Strateji Geliştirme Şube Müdürü Cuma DOĞAN, Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Mustafa DURAN, diğer birim müdürleri, öğrenciler, öğretmenler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gösteriye, Başarıyı Okulla Yakala Projesi (BOYAP) kapsamında, Hacı Mehmet Kalay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, İklime Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesinden yaklaşık 500 yatılı öğrencinin de katılımı sağlanmıştır.

Gecenin sonunda yapılan görüşmelerde öğrenciler, gösterinden büyük feyz aldıklarını ve çok önemli kazanımlar elde ettiklerini belirtmişlerdir.

Ünlü Sunucu Bekir Develi, kültürümüz, örf ve adetlerimizdeki değişimler, âlimlerimiz, evliyalarımız ve onların ibretlik hayatlarına dair konuları kendine has üslubuyla anlatarak izleyicilerden tam not aldı.

 

Bekir Develi, gösteriyi izlemeye gelen Kahramanmaraşlılara unutulmaz bir akşam yaşattı. ´´Bir Türkü Bin Hikâye´´ programında kâh güldüren, kâh düşündüren olayları izleyiciye aktardı.12-02-201812-02-201812-02-201812-02-2018

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 90/91/92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.