KAHRAMANMARAŞ İL MEM ARGE

Kahramanmaraş’ta “15 Temmuz Yeniden Diriliş” Konulu Konferans

Kahramanmaraş’ta “15 Temmuz Yeniden Diriliş” Konulu Konferans

 

 

Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Dr. M. Mücahit KÜÇÜKYILMAZ,“15 Temmuz Yeniden Diriliş” konulu konferans verdi.

 

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünün, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdiğiBaşarıyı Okulla Yakala Projesi (BOYAP) kapsamında,16 Şubat 2018 tarihinde, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi´nde gerçekleştirilen“15 Temmuz Yeniden Diriliş´´konulu konferansta, Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Dr. M. Mücahit KÜÇÜKYILMAZ, Kahramanmaraşlılarla buluştu.Konferansa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver ÇETİNKAYA veKahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT ile birlikte diğer il müdürleri, müdür yardımcıları,şube müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Başarıyı Okulla Yakala Projesi (BOYAP) kapsamında düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekleyen Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına konferansın açılış konuşmasını, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT yaptı.

Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Dr. M. Mücahit KÜÇÜKYILMAZ, verdiği konferansta 15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaşananları ve yaptıklarınıanlattı. O gece yaşananların nasıl yorumlanması gerektiğinden ve bu yaşananlardan alınması gereken derslerin neler olduğundan bahsetti.

Konferansın sonundayapılan görüşmelerde katılımcılar,konferanstan büyük feyz aldıklarını ve çok önemli kazanımlar elde ettiklerini belirtmişlerdir.

Yaklaşık bir buçuk saat süren konferans, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver ÇETİNKAYA ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT‘un, Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Dr. M. Mücahit KÜÇÜKYILMAZ’a takdim ettiği hediyelerle sona erdi.

 

Konferansın sonunda,Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Dr. M. Mücahit KÜÇÜKYILMAZ, “Şeyh ile Hükümdar” isimli kitabını,birim müdürleri ve öğretmenler için imzaladı.

 

 

20-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-2018

 

 


Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 90/91/92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.